+90 507 260 69 36

dorduncuboyutegitim@gmail.com

Hakkımızda

Adana'da Eğitim Merkezi olarak faaliyet veren kurumumuz hakkında bilgi edinin...

Kurumumuz Adana'da faaliyet gösterip eğitimde bireysel yaklaşımı temel alan bir yapı içindedir.Kurumumuz okul ve sınav çalışmalarını paralel götürmekte bu sayede hem üst düzey verim alınmakta hem de okulu göz ardı etmeksizin çalışmalarını sağlıklı bir şekilde yürümektedir.
İngilizce eğitimi 4.sınıftan itibaren verilmekte olup okul çalışmaları öncelikli olmak üzere ileri düzey İngilizce temeli vermek üzere gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır.İhtiyaç duyan öğrencilere İngilizce özel dersi de temin edilebilmektedir. 
Kurs Merkezimiz Lise öğrencilerine hizmet vermekte olup Akademik yeterliliği üst düzeyde olan öğretmenlerimiz ulaşılabilecek en üst düzey hedefiyle çalışmalarına devam etmektedirler.
Öğrenciye çalışması gereken konular çözmesi gereken testler seviyesine göre kaldırabileceği yoğunlukta onun seviyesine göre verilir.Böylece öğrenci küçük adımlar atarak başarıya daha da yaklaşmış olur.
 Aynı zamanda tüm derslerden bireysel ders isteyen velilerimiz için " özelders"  olanağı  bulunmaktadır.İstenilen her dersten her seviyede özel ders alınabilmektedir.
 
Eğitim kurumumuz 16 yıldır Adana'da hizmet vermektedir.