+90 507 260 69 36

+90 532 350 10 87

dorduncuboyutegitim@gmail.com

Hakkımızda

 

Kurumumuz 2004 senesi Nisan ayında kurulmuştur.Bireysel yaklaşımı temel aldığımız için her öğrenci hakkında fikir sahibi olduk.Her öğrenci için farklı çalışma yöntemleri izledik.Ve bugünlere Adana ve Türkiye 1.likleri elde ederek geldik.

İlköğretim (LGS) şubemizde öğrenciye temel bilgiler, uzman kadromuz tarafından aktarılarak tüm çalışmaları sıkı bir takiple yapılmaktadır.Mahfesığmaz Mahallesi Merkez ,Toros Mahallesi şube olmak üzere iki LGS şubemiz vardır.

TYT AYT Kurs Merkezimiz ,Lise öğrencilerine hizmet vermekte olup Akademik yeterliliği üst düzeyde olan öğretmenlerimiz ulaşılabilecek en üst düzey hedefiyle çalışmalarına devam etmektedirler.Öğrenciye çalışması gereken konular çözmesi gereken testler seviyesine göre kaldırabileceği yoğunlukta onun seviyesine göre verilir.Turgut Özal Bulvarında Kurs Merkezimiz mevcuttur.

Pek çok velimizin dikkatini çeken husustan bahsetmeden olmaz.Kurumumuz LGS hazırlık için ayrı bina,Lise arasınıf için ayrı bina,TYT AYT ünviversite hazırlık için ayrı bina ile hizmetlerine devam etmektedir.


Aynı zamanda tüm branşlardan  özel ders alma imkanı bulunmaktadır.

 

Kurumumuz Türkiye Cumhuriyeti temel değerlerine bağlı olup Mustafa Kemal Atatürk ün ilkelerini benimsemiştir.


Dördüncü Boyut Eğitim Merkezi ismiyle 18 yıldır Adana'da hizmet vermektedir.