+90 507 260 69 36

+90 532 350 10 87

dorduncuboyutegitim@gmail.com

LGS HAZIRLIK KURS MERKEZİ

Değerli velilerimiz sevgili öğrencilerimiz iyi bir gelecek önce iyi bir liseden sonrasında ise iyi bir Üniversiteden geçiyor.Bu gerçeğin farkında olanlar var güçleriyle bu hazırlık aşamsını en iyi şekilde geçirme yoluna gitmektedirler.

Adana'da 2004 senesinden beri LGS hazırlık kısmına ayrı bir önem vermekteyiz.LGS binamız Üniversite Hazırlık ile ayrıdır.Öğretmen kadromuzda.Bu sürecin öneminin senelerdir farkındayız.Ve bu günlere geldiğimizde LGS Hazırlık denildiğinde ilk akla gelen kurum Dördüncü Boyut Eğitim Merkezi gelmesi tesadüf değildir.

Alanında uzman kadromuz işin eğitim öğretim ve takip kısmını layığıyla yapmaktadır.Bizi farklı kılan her öğrenciye eşit davranmamız çalışma takiplerini ,rehberlik takibini düzenli ve aksatmadan yapmamızdır.Öğrenci adeta bir merdiven basamaklarını tırmanır gibi bilgi ve beceri anlamında kendini bir üste taşımaktadır.Bu bizim en büyük motivasyon kaynağımız olmuştur daima.Pek çok öğrencimiz üniversiteyi bitirdi ve ziyarete geldiklerinide  ;

"Benim Matematik temelim Dördüncü Boyut sayesinde oldu"

"Çalışma alışkanlığımı sizin sayenizde kazandım" 

demeleri bu işi yapmamızda bizi daha da motive etmiş ve mutluluk kaynağımız olmuştur.

Kısaca merak edilenleri aşağıda madde olarak belirledik.Kısa sürede yüksek başarı almak için doğru adrestesiniz.

Lgs Kurs Merkezeni ne zaman başlıyor?

Okul açılmadan 2 hafta önce başlangıç kampı, Yeni Eğitim-Öğretim yılı başlamadan önce öğrencilerimizin tanışmalarını, kaynaşmalarını ve birbirleriyle uyum içerisinde hareket etmeyi öğrenmelerini amaçlar.

Birebir takip sonuçları?

Öğrencilerin ders çalışırken ve sınavlara hazırlanırken başarılı olmaları ve verimli çalışmaları için yapılan ek çalışmalar ile birlikte öğrencinin öğrenme yeteneği, akademik donanımları, mesleki yönlendirmeleri, çevresel rekabet ortamı oluşturulur ve sonuçları takip edilir. Her öğrencinin öğrenme yeteneği ve becerisi farklıdır. Bireysel takip edilerek oluşturulan programlarla birebir gelişim desteği sağlanır.
 

Ders çalışma alışkanlığı kazanması doğrultusunda yönlendirilir?

Evde ders çalışma sisteminin oluşması, çalışma masasında oturan ve kendine ders çalışma süresi ayıran öğrencilerin, uzun vadeli öğrenme becerisini arttırmak ve yüksek standartlarda eğitim öğretim desteği sunmak.
 

Veli bilgi alışverişi?

Veli görüşmeleri ve bilgi alışverişi sıklıkla yapılması öğrencilerin akademik çalışmaları, tavır ve davranışları, kişilik ve davranışsal değerlendirmeleri yapılarak önerilerde bulunmak bu amaçla başarılarını arttırmak ve mutlu bireyler olabilmelerini sağlamak
 

Veli iletişim?

Otomatik mesaj sistemiyle, Veliler çocuklarının ders programları, sınıf içi performans takipleri, sınav sonuçları, ölçme değerlendirme sonuçları, yazılıya hazırlık çalışmaları, konu bazında birebir çalışmaları gibi bilgilere ulaşabilir, eğitim süreçlerimizi takip edebilir.


Deneme Sınavları?

Deneme sınavları öğrencinin gelişim sürecini ölçmek için en önemli araç.Sınav takvimimiz öğrencinin eksiklerini görüp ek etüt çalşmaları yazmamız için çok önemli.Türkiye Geneli yaptığımız sınavlarda öğrencimizin kendini Türkiye Genelindeki yerini görmesi için çok faydalı olmaktadır.

Kütüphane çalışma programı?

Kütüphane ortamında öğrencilere soru çözme alışkanlığı, öğretmene soru sorma alışkanlığı ve yanlışlarını öğrenerek eksiklerini gidermek, sessiz bir ortamda uzun süreli çalışmaya ve bilgi alışverişine yönlendirmek