+90 507 260 69 36

dorduncuboyutegitim@gmail.com

İLKÖĞRETİM (LGS)

Etüt ne zaman başlıyor?

Okul açılmadan 2 hafta önce başlangıç kampı, Yeni Eğitim-Öğretim yılı başlamadan önce öğrencilerimizin tanışmalarını, kaynaşmalarını ve birbirleriyle uyum içerisinde hareket etmeyi öğrenmelerini amaçlar.

Birebir takip sonuçları?

Öğrencilerin ders çalışırken ve sınavlara hazırlanırken başarılı olmaları ve verimli çalışmaları için yapılan ek çalışmalar ile birlikte öğrencinin öğrenme yeteneği, akademik donanımları, mesleki yönlendirmeleri, çevresel rekabet ortamı oluşturulur ve sonuçları takip edilir. Her öğrencinin öğrenme yeteneği ve becerisi farklıdır. Bireysel takip edilerek oluşturulan programlarla birebir gelişim desteği sağlanır.
 

Ders çalışma alışkanlığı kazanması doğrultusunda yönlendirilir?

Evde ders çalışma sisteminin oluşması, çalışma masasında oturan ve kendine ders çalışma süresi ayıran öğrencilerin, uzun vadeli öğrenme becerisini arttırmak ve yüksek standartlarda eğitim öğretim desteği sunmak.
 

Veli bilgi alışverişi?

Veli görüşmeleri ve bilgi alışverişi sıklıkla yapılması öğrencilerin akademik çalışmaları, tavır ve davranışları, kişilik ve davranışsal değerlendirmeleri yapılarak önerilerde bulunmak bu amaçla başarılarını arttırmak ve mutlu bireyler olabilmelerini sağlamak
 

Veli iletişim?

Otomatik mesaj sistemiyle, Veliler çocuklarının ders programları, sınıf içi performans takipleri, sınav sonuçları, ölçme değerlendirme sonuçları, yazılıya hazırlık çalışmaları, konu bazında birebir çalışmaları gibi bilgilere ulaşabilir, eğitim süreçlerimizi takip edebilir.
 

Kütüphane çalışma programı?

Kütüphane ortamında öğrencilere soru çözme alışkanlığı, öğretmene soru sorma alışkanlığı ve yanlışlarını öğrenerek eksiklerini gidermek, sessiz bir ortamda uzun süreli çalışmaya ve bilgi alışverişine yönlendirmek