• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Adana TYT AYT hazırlık

Özel Ders

                             

Evet bunca karmaşanın arasında nedir bu özel ders...?

 

 

                   Özel ders denince herkes için farklı bir çağrışım vardır.Ancak en başta belirtelim çoğu velinin aldırdığı ders aslında özel ders değildir.Gelin bu konuyu açalım biraz...

                    Öncelikle eğitimde en verimli metod özel derstir.Çünkü öğrencinin konuları en anlaşılır en kısa zamanda öğrenmesi için öğretmen ve öğrenci birebir çalışma yaparlar.Ancak her derste özel ders değildir.Dersanelerin etütleri,eve çağırılan hocalar'dan verim alamadığını pek çok veli dile getirir.

                     Burada esas olan öğrenciyi tanımak konuyu öğrencinin seviyesine indirgeyip öğrenciye göre şekillendirmektir.Bu aşamadan sonra öğretmen dersi anlatıp çıkıyorsa işte burada verim alınmaması kadar doğal birşey yoktur. Öğretmen öğrencinin seviyesine göre not hazırlamalı öğrenciyi  seviyesine göre çalışmaya yönlendirmelidir.

 

Pek çok veli çocuğuna "ÇALIŞ" der ancak öğrenci neye ne kadar çalışmalıdır.Çoğu öğrencinin çalışmayı bırakması, kitabındaki soruların ağır olması veya çözdüğü yaprak testlerin tutarsız olup öğrenciyi ikilemde bırakması gibi eğitim hatalarından kaynaklanmaktadır.

                     Kurumumuz yılların verdiği tecrübeyle tüm branşlardan gerekli özel ders imkanını tüm sınıflardan öğrenciler için sağlamaktadır.Esas olan öğrencinin verim almasıdır.Veliler bu konuda düzenli olarak bilgilendirilir.

 

Özel ders ihtiyacı duyan velilerimizi  ayrıntılı bilgilendirmek için kurumumuza bekliyoruz.

                      (İrtibat Telefon):0532 231 40 26

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret29456
Saat